Witam. Mam problem takowy; kupiłem uszkodzony amplituner Thomson dpl 550 ht, dokładniej nie było głosu i naprawiłem go tylko do tego momentu, że głos jest ale z przerwami, tzn. jest i nie ma i tak cały czas. Proszę o pomoc, nie wiem co jest przyczyną bo wszystko przelutowałem, sam wzmacniacz podłączałem pod komputer i działa bez problemu, może gdzieś na przedwzmacniaczu jest problem. Nie mam schematu, więc dalej nie dam rady znaleźć usterki.
Proszę starać się pisać powoli i poprawnie. Aktualnie poprawiłem.
Mod. Krzysztof L.
Proszę starać się pisać powoli i poprawnie. Aktualnie poprawiłem.
Mod. Krzysztof L.