Witam.Dostałem amplituner do ewentualnej naprawy lub na części.Dziwnie się zachowuje a mianowicie po włączeniu potrafi grać przez kilka godzin normalnie,wszystkie funkcje działają ale też potrafi po minucie grać cicho z przerwami 1sekunda gra sekunda przerwy.Po ponownym włączeniu ten sam objaw lub gra normalnie.Końcówki mocy sprawdzone.Proszę o sugestie na ten temat,może ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem.
Pozdrawiam Wszystkich
Pozdrawiam Wszystkich