U mnie występuje taki problem w amplitunerze DPL-550HT, że po włączeniu jest cisza, po chwili zaczynają pojawiać się trzaski (wtedy najlepiej pogłośnić amplituner na wartość ok. 30), trzaski stają się częstsze, czasami przechodzą w takie buczenie a następnie pojawiają się szczątkowe dźwięki np. z radia, które stają się coraz dłuższe a trzaski zanikają i tak po ok 1-2 minutach amplituner zaczyna grać normalnie. Czy miał ktoś taki problem? Gdzie zacząć poszukiwania? Co sprawdzić na samym początku?