Witam ludziska. Właśnie uporałem się z instalacją rotera (TP-LINK TD-W8901G) no i wszystko jest ok stronki normalnie śmigają tylko martwi mnie fakt samego typu połączenia... Mianowicie jak łączyłem sie przez modem to we właściwościach połączenia miałem zakładkę,że łączę się przez kanał ISDN a nie poprzez Modem-smart link 56k itd... Teraz takiego "oznakowania" nie mam w nowym połączeniu jakim jest router... I martwie się czy przypadkiem to nowe połączenie nie działa tak jakbym łączył się z internetem poprzez "kabelek" który zżerał impulsy tak samo jakby się rozmawiało przez tel...?? Poniżej załączał zdjęcia jak u mnie wyglądają te połączenia sieciowe. proszę o Waszą pomoc...
Pozdrawiam Krzych
Druga sprawa to to,że przy otwarciu nowej strony wyskakuje mi okno "łączenia z 192..." Obrazek poniżej jak to wygląda. Jak można to okno"skasować"...?
proszę o Waszą pomoc...
Pozdrawiam Krzych
Pozdrawiam Krzych
Druga sprawa to to,że przy otwarciu nowej strony wyskakuje mi okno "łączenia z 192..." Obrazek poniżej jak to wygląda. Jak można to okno"skasować"...?
proszę o Waszą pomoc...
Pozdrawiam Krzych