witam panowie mam ciężki problem którego nie potrafię rozwiązać
mianowicie mam neostradę 1 mb i mam problemy z pobieraniem i z pingiem po godzinie 16 - 17 do 22 posiadam router tp link td w8901g karta sieciowa edimax en-9130txl
nie wiem czy to problem przeciążenia linii czy źle skonfigurowanego routera czy może jeszcze czegoś innego w ciągu dnia do godziny 15 wszystko jest ok ping 36 i pobieranie około 120 kb\s do centrali mam niedaleko około 800 metrów
zależy mi na stałym pingu, robiłem test w cmd i karty sieciowej i zdaje się wszyskto ok po godzinie 16 ping skacze mi od 76 do 130 ms i praktycznie co chwile packet loss ping co chwile skacze co może być tego przyczyną ???
oczywiście nie mam wirusów komputer zeskanowany zdefragmentowany
Bardzo Prosiłbym o fachową pomoc
mianowicie mam neostradę 1 mb i mam problemy z pobieraniem i z pingiem po godzinie 16 - 17 do 22 posiadam router tp link td w8901g karta sieciowa edimax en-9130txl
nie wiem czy to problem przeciążenia linii czy źle skonfigurowanego routera czy może jeszcze czegoś innego w ciągu dnia do godziny 15 wszystko jest ok ping 36 i pobieranie około 120 kb\s do centrali mam niedaleko około 800 metrów
zależy mi na stałym pingu, robiłem test w cmd i karty sieciowej i zdaje się wszyskto ok po godzinie 16 ping skacze mi od 76 do 130 ms i praktycznie co chwile packet loss ping co chwile skacze co może być tego przyczyną ???
oczywiście nie mam wirusów komputer zeskanowany zdefragmentowany
Bardzo Prosiłbym o fachową pomoc