Witam.
Mam BMW E61 z 2005 roku, samochód stał około dwóch tygodni i po odpaleniu zapaliła się kontrolka od poduszki powietrznej. Po odczytaniu KTS jest taki błąd "błędna rezerwa zasilania", po skasowaniu błąd od razu wraca. Akumulator naładowany do pełna. Liczę na jakieś porady, za co z góry dziekuję.
Mam BMW E61 z 2005 roku, samochód stał około dwóch tygodni i po odpaleniu zapaliła się kontrolka od poduszki powietrznej. Po odczytaniu KTS jest taki błąd "błędna rezerwa zasilania", po skasowaniu błąd od razu wraca. Akumulator naładowany do pełna. Liczę na jakieś porady, za co z góry dziekuję.