Mam problem z pralką typu Bosch model WOD1200 i polega na tym ,że ustawiając program wszystko dziala bez zarzutu dopóki nie zacznie prać. Programator chodzi ale nie daje impulsu na silnik i silnik obróci tylko raz i dalej cisza programator chodzi a pralka nie pierze. Proszę o fachową poradę myślę że to programator ale nie jestem pewny a jak już to może ktoś wie ile taki kosztuje.Z góry dziękuję.