logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralka Bosch WOD1200 - programator nie uruchamia silnika, co robić?

andrzej31017 03 Mar 2010 12:47 2164 4
REKLAMA
  • #1 7777540
    andrzej31017
    Poziom 10  
    Posty: 43
    Ocena: 3
    Mam problem z pralką typu Bosch model WOD1200 i polega na tym ,że ustawiając program wszystko dziala bez zarzutu dopóki nie zacznie prać. Programator chodzi ale nie daje impulsu na silnik i silnik obróci tylko raz i dalej cisza programator chodzi a pralka nie pierze. Proszę o fachową poradę myślę że to programator ale nie jestem pewny a jak już to może ktoś wie ile taki kosztuje.Z góry dziękuję.
  • REKLAMA
  • #2 7777657
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #3 7777888
    andrzej31017
    Poziom 10  
    Posty: 43
    Ocena: 3
    dziękuję
  • REKLAMA
  • #4 7786040
    Irekjak
    Poziom 16  
    Posty: 103
    Pomógł: 13
    Ocena: 43
    Grzanie nie ma nic do ruchów rewersyjnych.Grzałka włącza sie po ok. 10 min. ale w tym czasie ma obracać bębnem.Sprawdż czy słychać przekażniki,ale najprawdopodobniej kończą się szczotki w silniku
  • #5 7787040
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
REKLAMA