Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Daewoo Lanos 1.5 16v nie zapala, nie pracuje pompa.

06 Mar 2010 15:43 13271 10
  • Poziom 9  
    Witam. Mam problem z lanosem chodzi o to że immobilizer dziala dioda gasnie jak przekrecam klucz a auto dalej nie odpala i odcina pompe nie wiem jak z wtryskami ale chyba tez co moze byc przyczyna ze immo dziala a auto i tak nie odpala. Jak by ktos cos wiedzial na ten temat to oprosze o odpowiedz. Dzieki
  • Relpol przekaźniki
  • Użytkownik usunął konto  
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 9  
    Prad powinien dochodzic slychac ze ona sie wlacza na 2 sekundy ale nie zdazy zaladowac wtryskow
  • Poziom 10  
    zdąży załadować sprawdź czy kabel od immo się nie przetarł i pytanie czy masz LPG
  • Poziom 36  
    grzes294 napisał:
    Witam. Mam problem z lanosem chodzi o to że immobilizer dziala dioda gasnie jak przekrecam klucz a auto dalej nie odpala i odcina pompe nie wiem jak z wtryskami ale chyba tez co moze byc przyczyna ze immo dziala a auto i tak nie odpala. Jak by ktos cos wiedzial na ten temat to oprosze o odpowiedz. Dzieki

No i co z wtryskami dalej "chyba"?Możliwe uszkodzenie kabla lub czujnika obrotów wału,wtedy pompa pracuje 1 impulsem po włączeniu zapłonu.
  • Poziom 15  
    iskra jest? miałem ostatnio przeboje ze swoim lanosem, też podejrzenia padły na immobiliser, a przyczyna była prozaiczna, przetarcie na wiązce w nadkolu od kierowcy.
  • Poziom 28  
    Witam serdecznie. W skrzynce pod maską masz przekaźnik pompy paliwa. Wyciągnij go i sprawdź łącząc na krótko piny 30 i 87 w gnieździe. Pompa ma działać. Jak nie to sprawdź czy do 30 dochodzi prąd. Jak dochodzi to walnij trzonkiem młoka albo z kopa pod siedzeniem . Jak zacznie działać to pompa do wymiany. Jak nie to sprawdź kable dochodzace do gniazda przekaźnika. Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Dzieki wielkie za pomoc jak by nic z tych rzeczy nie pomoglo to bede pisal jak macie jeszcze jakies pomysly to piszcie zawsze warto sprobowac wszystkiego. Pozdrawiam
  • Poziom 32  
    wymień pompe i po temacie
  • Poziom 9  
    Zapomnialem dodac ze jest instalacja LPG ale auta nie moge odpalic na gazie zawsze najpierw musi na benzynie jest jakies zabezpieczenie czy cos w tym rdzaju auto przezuca sie na gaz dopiero jak silnik osiagnie odpowiednia temperature
  • Poziom 14  
    daj znać jak sprawdzisz pompę paliwa i czy występuje iskra.