Nie wiem za co się wziąc czy padł procesor czy paski trzasły (ciężko dostać się do nich) ... po włożeniu kasety (urwana klapa więc układ optyczny kontrolowania istnenia kasety wewnątrz mechanizmu jest ciągle włączony. Wsadzam i gdy naciskam play włacza się mechanizm prawoskrętny zmieniają konfiguracje 3 serwoprzekaźniki[ takie jakieś podskakujące wały] w miedzyczasie inny siłownik przełącza dłuuuugi przełącznik na płytce i zmieniany jest układ dwóch przekaźników. I tak w kółko zmienia puki nia zakryje szczelin że kaseta została wyciągnięta
układ mikroprocesorowy działa bo przelącznik trybów działa ...
czy ktoś już naprawiał tego typu magnetofony
Pomogłem? Kup mi kawę.
układ mikroprocesorowy działa bo przelącznik trybów działa ...
czy ktoś już naprawiał tego typu magnetofony