Posiadam alarm cobra 7905. Wszystko działa jak należy, lecz jest tak ustawiony ze podczas uzbrajania i wyłączania pojawia sie tylko błysk kierunkowskazów - CZY JEST MOŻLIWE TAKIE USTAWIENIE TEGO ALARMU, ŻEBY RAZEM Z SYGNAŁEM ŚWIETLNYM POJAWIAŁ SIE RÓWNIEŻ SYGNAŁ DŹWIĘKOWY ? JEŻELI TAK TO JAK TO ZROBIC ?
z góry dziekuje
z góry dziekuje