Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm Cobra ac3178 jak wejść w tryb programowania??

12 Wrz 2006 16:19 2652 2
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich!! Sprawa wygalda tak udało mi się znaleść schemat mojego super alarmu i wiem już gdzie podłaczyć pod niego centralny zamek ale mam drugie ale aby centralka alarmu podawała impulsy na te wyjścia musze przeprogramować alarm bo on fabrycznie ma tą funkcje wyłaczoną. Znalazłem na forum focusa jak programuej się alarm cobry ale u mnie to nie działa Robie tak wyłaczam alarm otwieram drzwi podnosze maske przekręcam kluczyck w stacyjce na zapłon i wciskam przycisk a na pilocie na 3 sekundy tak jak to było opisane, kierunki najpierw zapala mi się na stałe a poetm migną 5 razy o tym miganiu nic w instrukcji nie jest napisane, pisze tylko że raz migną i niby jestem w trybie programowania. Tylko że nie jestem w tym trybie bo nie moge zmieniać funkcji tak jak to pisze w instrukcji ( moze ktos programował ten alarm i wie jak to zrobic?? niechce mi sie jechac do serwisu autko po gwarancji to pewnie mnie jeszcze skasuja!! Jak wejsc w tryb programowania??
  • Poziom 1  
    Wysle instrukcje programowania jak bede miał chwilke czasu piotr307(malpa)o2.pl
  • Poziom 33  
    Spoko.A widziałeś datę czy oczy ci mgłą zaszły???Sądzisz,że prawie przez rok tego nie znalazł???