Witam.Jak już wspomniałem moja pralka pobiera i równocześnie wypuszcza wodę zamiast podgrzewać.Po sprawdzeniu modułu okazało się,że triak Z7M jest spalony,wymieniłwm i nadal to samo.Co jeszcze może być tego przyczyną?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamfiloner1 napisał:Zachowuje się tak samo.
nares napisał:filoner1 napisał:Zachowuje się tak samo.
To przecież oczywisteZ modułu nie ma zasilania 230V na zawór przest. Szukać nadal w elektronice.