Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell S300W bezprzewodowy projektor

lukasker 19 Mar 2010 00:03 2726 1
  • Dell S300W bezprzewodowy projektor Dell S300W bezprzewodowy projektor Dell przedstawił swój nowy projektor model S300W. Dzięki wbudowanej karcie WiFi 802.11b/g, projektor S300W, może być obsługiwany poprzez małe urządzenie USB.
    Dell S300w posiada rozdzielczość 1280×800 (WXGA), jasność 2200ANSI, kontrast 2,400:1. Może być podłączony naraz aż do 20 PC, i obsługuje podział ekranu na 4 części. The S300w posiada technologie DLP i BrilliantColor oraz posiada lampę OSRAM 190 która powinna wystarczyć na 5000 godzin pracy.
    Dell S300w posiada port HDMI, S-video, VGA, Composite, USB, USB Type A i USB Type B , port Ethernet i port RSR232. Cena urządzenia to 999 dolarów.

Zródło

Fajne! Ranking DIY
  • #2 24 Wrz 2010 02:07
    hudy85
    Poziom 9  

Czesc ,jestem wlasnie po zakupie tego projektora ,niestety nie mialem przyjemnosci korzystac z tego rodzaju sprzetu i mam pare pytan . Otoz obraz wyswietlany jest strasznie wysoko (po postawieniu na biurko ,nie ma mozliwosci wyregulowania go na nozkach w taki sposob ,zeby obraz zdjac z sufitu na sciane) czy to jest normalne?
    Druga rzecz ,w jaki sposob dziala 3D w tym projektorze? Nigdzie nie ma dodatkowej opcji ,ktora by to uaktywniala.
    No i ostatnie na dzisiaj - jakie okularki moge do niego dokupic ,w sklepie polecano mi samsungi ,czy beda wspolpracowac z dell`em?