Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

berlingo 99 - k這poty z centralnym zamkiem

Pawlo78 24 Mar 2010 23:36 2022 5
lampy.pl
    Pawlo78
    Level 10  
    witam .
    Posiadam berlingo z 99 roku i mam problem z fabrycznym centralnym zamkiem. po zamkni璚iu z pilota wszystko niby jest ok ale po oko這 3 sekundach co zaczyna terkota w zamku po stronie kierowcy i otwieraj si wszystkie zamki . rozebra貫m drzwi wyj掖em mechanizm zamka no i wydaje mi si, 瞠 przy zamykaniu ryglem "na sucho" co jakby si zacina. nawali貫m tam penetruj帷ego i nasmarowa貫m jak tylko si da這 ale bez efektu bo wszystko raczej nitowane, raczej hermetyczne i nierozbieralne. posk豉da貫m wszystko ale odpi掖em kostk i teraz drzwi kierowcy zamykam z kluczyka a pozosta貫 z pilota wi璚 pytam: czy mo積a jako roz這篡 ten mechanizm zamka, czy da si to w og鏊e naprawi czy tylko wymiana wchodzi w gr, czy kto ju w og鏊e walczy z czym takim?

Pisownia p. 8.2
    manta
  • lampy.pl
    Ireneo
    Level 42  
    Ten co umie to rozebra nie zdradzi tego raczej,proponuje wizyt na szrocie.Jak b璠ziesz mia kaset to mo瞠sz sobie pozwoli na rozwiercanie nit闚,r鏏 fotki i wrzu na forum o ile znajdziesz usterk i uda si to zrobi.
  • lampy.pl
    barteqqq
    Level 21  
    Je瞠li stwierdzisz 瞠 to wada mechaniczna to nawet szkoda si bra za napraw, lepiej kupi gdzie na szrocie u篡wany (lub w sklepie nowy jak chcesz) i wymieni ( wystarczy wymieni ten od kierowcy czyli zepsuty)
    witek_tm
    Level 11  
    Nie wiem dok豉dnie o co ci chodzi z tym zamkiem ale je郵i sterownik ma kiepsk mase z kra鎍闚ki to wariuje

A jak zachowuje si o鈍ietlenie kabiny na drzwi kierowcy????
    Pawlo78
    Level 10  
    Dzi瘯i za rekcj. By mo瞠 to co z kra鎍闚kami bo ciekawe jest, 瞠 od momentu od陰czenia zamka od zasilania przy otwieraniu jakichkolwiek drzwi na od陰czonym zap這nie s造cha stykanie we wszystkich zamkach. Z o鈍ietleniem kabiny wszystko ok.

Jeszcze jedno kto wiecie mo瞠 jaka jest nazwa tej cze嗆?. Bo jak szukam w necie pod "zamkiem:"lub "mechanizmem zamka" to pokazuje mi tylko wk豉dki zamka a przed wizyta na szrocie chc pozna zakres cen.