Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

berlingo 99 - k這poty z centralnym zamkiem

24 Mar 2010 23:36 1932 5
  • Level 9  
    witam .
    Posiadam berlingo z 99 roku i mam problem z fabrycznym centralnym zamkiem. po zamkni璚iu z pilota wszystko niby jest ok ale po oko這 3 sekundach co zaczyna terkota w zamku po stronie kierowcy i otwieraj si wszystkie zamki . rozebra貫m drzwi wyj掖em mechanizm zamka no i wydaje mi si, 瞠 przy zamykaniu ryglem "na sucho" co jakby si zacina. nawali貫m tam penetruj帷ego i nasmarowa貫m jak tylko si da這 ale bez efektu bo wszystko raczej nitowane, raczej hermetyczne i nierozbieralne. posk豉da貫m wszystko ale odpi掖em kostk i teraz drzwi kierowcy zamykam z kluczyka a pozosta貫 z pilota wi璚 pytam: czy mo積a jako roz這篡 ten mechanizm zamka, czy da si to w og鏊e naprawi czy tylko wymiana wchodzi w gr, czy kto ju w og鏊e walczy z czym takim?

Pisownia p. 8.2
    manta
    Czy Twoje urz康zenia IoT s bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj si za darmo
  • Level 41  
    Ten co umie to rozebra nie zdradzi tego raczej,proponuje wizyt na szrocie.Jak b璠ziesz mia kaset to mo瞠sz sobie pozwoli na rozwiercanie nit闚,r鏏 fotki i wrzu na forum o ile znajdziesz usterk i uda si to zrobi.
  • Level 21  
    Je瞠li stwierdzisz 瞠 to wada mechaniczna to nawet szkoda si bra za napraw, lepiej kupi gdzie na szrocie u篡wany (lub w sklepie nowy jak chcesz) i wymieni ( wystarczy wymieni ten od kierowcy czyli zepsuty)
  • Level 11  
    Nie wiem dok豉dnie o co ci chodzi z tym zamkiem ale je郵i sterownik ma kiepsk mase z kra鎍闚ki to wariuje

A jak zachowuje si o鈍ietlenie kabiny na drzwi kierowcy????
  • Level 9  
    Dzi瘯i za rekcj. By mo瞠 to co z kra鎍闚kami bo ciekawe jest, 瞠 od momentu od陰czenia zamka od zasilania przy otwieraniu jakichkolwiek drzwi na od陰czonym zap這nie s造cha stykanie we wszystkich zamkach. Z o鈍ietleniem kabiny wszystko ok.

Jeszcze jedno kto wiecie mo瞠 jaka jest nazwa tej cze嗆?. Bo jak szukam w necie pod "zamkiem:"lub "mechanizmem zamka" to pokazuje mi tylko wk豉dki zamka a przed wizyta na szrocie chc pozna zakres cen.