Problem z blokadą drzwi -po włączeniu pralki następuje zablokowanie drzwi lecz nie działa wyzwalacz aby ją otworzyć po wyłączeniu pralki .czy to jest problem modułu ?
Blokada jest zamykana przez triaka ,a otwierana przez przekaźnik.Tak jest w 70020. Sprawdzenie działania blokady poprzez podanie napięcia sieci spowoduje uszkodzenie cewki impulsowej.Oporność cewki to około 230 om.Może masz takie samo rozwiązanie blokady.