W monitorze robi się różowy ekran, raz bardziej raz mniej, ruszając kablem nic się nie dzieje, a pukając w obudowe raz robi się bardziej czerwony raz normalny. Przekręcając monitor na bok ekran robi się zielony a do góry nogami robi się niebieski, stąd moje podejrzenia że to płytka RGB, a może porostu luty nietrzymają?
Czy ktoś byłby w stanie mi doradzić co to może być i co moge zrobić?
Stukając obudowe można usłyszeć dzwięk drgającej sprężynki.
Czy ktoś byłby w stanie mi doradzić co to może być i co moge zrobić?
Stukając obudowe można usłyszeć dzwięk drgającej sprężynki.