Podejrzewam zanieczyszczenie styku, ale nie wiem, jak zdjąć panel sterujący, aby dostać się do tego przycisku i oczyścić ten styk. Może ktoś wie jak zdjąć ten panel ?
k.szpala
k.szpala
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam