logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Kłopoty z uruchomieniem przyciskiem pralki AEG lavamat 41250

kazimierz szpala 16 Kwi 2010 19:28 3136 3
REKLAMA
  • #1 7968986
    kazimierz szpala
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Podejrzewam zanieczyszczenie styku, ale nie wiem, jak zdjąć panel sterujący, aby dostać się do tego przycisku i oczyścić ten styk. Może ktoś wie jak zdjąć ten panel ?
    k.szpala
  • REKLAMA
  • #2 7969881
    elektrokacper
    Poziom 11  
    Posty: 25
    Pomógł: 1
    Ocena: 7
    Wysuń prosznik pod nim znajdują się 2 lub 3 śruby u góry pod klapą są 2 śruby lub od zewnętrznej strony będą zatrzaski całego panela przedniego.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 7974809
    eldom
    Poziom 22  
    Posty: 400
    Pomógł: 42
    Ocena: 161
    Po prawej i lewej stronie panelu są widoczne maleńkie podcięcia ( 1X5mm).
    Wetknij śrubokręt i podważ (dość głęboko i skośnie do góry- tak jakbyś chciał odsunąć bok panelu na zewnątrz) , pociągnij za tylną krawędź. Cały panel zeskoczy
  • #4 7977298
    kazimierz szpala
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Temat zamknięty. Dziekuje użytkownikowi eldmon.
    pozdrawiam

    Dodano po 1 [minuty]:

    Oczywiście chodziło o eldoma.
    pozdrawiam :D
REKLAMA