Witam mam silnik jak w temacie i chciał bym go sprawdzić Ale mam problem nie posiadam przewodu i nie wiem jak go podłączyć Może ktoś posiada jakiś schemacik
Silnik podłączony tylko kabelkami da Ci maksymalne obroty dlatego jest sprzężony szeregowo z regulatorem prędkości za pomocą kabla.Jak chcesz podłączyć na krótko to masz tylko 3 możliwości do przetestowania.
Zarejestruj konto, Zaloguj się i bądź aktywny na forum, a wtedy reklamy nie będą się pojawiać. Otrzymaj punkty za rejestrację oraz odpowiedzi.