Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skrzynka odbiorcza.dbx - jak naprawić?

Daniel_GSM 17 Sie 2004 22:59 12919 3
  • #1 17 Sie 2004 22:59
    Daniel_GSM
    Poziom 25  

Witam - być moze temat byl juz poruszany na forum ale nie udalo mi sie odnalesc 100% lekarstwa - moj problem jest taki - w folderze w ktorym mieszcza sie pliki outlook'a jest plik skrzynka odbiorcza - rozmiar pliku 450 MB - dopoki mozna bylo odczyta ten plik przez program pocztowy OE6 znajdowalo sie w nim okolo 1300 wiadomosci e-mail - bardzo waznych i takich ktore sa bardzo potrzebne - cos nawalilo i widac tylko okolo 20 wiadomosci ostatnio odebranych - wszystkie wczesniejsze szlak trafil :( - one w tym pliku musza byc bo niby skad taki rozmiar pliku - jak to odratowac?
    jest na to jakis sprawdzony program ktory usunie bledy i przywroci zagubiona poczte - nie usmiecha mi sie tego robic po jednym - pasuje je odzyskac wszystkie za jednym zamachem :) - czekam na podpowiedzi - z góry dziekuje

0 3
  • #2 18 Sie 2004 16:53
    dzidzio
    Poziom 10  

Witam A próbowałeś z opcji oe która znajduje się w Plik>Importuj>Wiadomości... I tam wybierasz miejsce w którym one się znajdują Pozdrawiam

0
  • #4 19 Sie 2004 10:52
    Daniel_GSM
    Poziom 25  

importowanie nic nie pomaga - nie widzi żadnych wiadomości - a ten program jest super - odczytal mi wszystkie wiadomosci - ale co z tego jak nie moge nim naprawic pliku .dbx tak zeby te wiadomosci byly widoczne w katalogu skrzynka odbiorcza w OE6 - wiec jak to zrobic - program jest w wersji trial :(

0