Obejrzyj swoja karte - z tego co wiem, orginalnych kart Pol**u nie mozna przeprogramowywac (przynajmniej ja nic o tym nie wiem). Karty mogą być takie:
lub
(numerami galaxy sie nie sugeruj, ona tylko mowia o wielkosci eepromu)
albo
to jest funrarri, ale pewnie masz zwykły plastik.
Ew. masz karte Cyfry+, ale ta poznasz...
Jezeli masz programator Funprog to włóz Twoja karte do programatora i w ICProg wybierz opcja, aby wykryl układ, lub zczytał zawartosc procesora. To pozwoli ci odkryc jaka masz karte (jezeli jest jej procesor jest zgodny z Atmelami) jak nie to mozesz miec jakiegos PICa, lub jeszcze inszą-inszość...

Trudno mi powiedzieć