Koledzy mam problem z hamulcem ręcznym. Opiszę krótko problem. Nie da rady dźwignią zaciągnąć hamulca przy normalnym wkładzie siły. Trzeba bardzo mocno ciągnąć. Ale ręczny i tak nie trzyma. Mówiąc krótko - hamulec, pic na wodę.
Co zrobić by naprawić? I jak zrobić?
Co zrobić by naprawić? I jak zrobić?