Mam problem z padniętą bazą od tego telefonu problem polega na tym że gdy podłączę zasilacz do bazy to przygasa na nim dioda (na zasilaczu) i po jakimś czasie zaczyna coś śmierdzieć z zasilacza zapewne jest jakieś zwarcie, ale na płytce nic nie widać przypalonych elementów jedyną usterkę jaką zauważyłem to element SA102 (dioda?) ma lekko pękniętą szklaną (lub plastikową) obudowę. Pragnę nadmienić iż usterka telefonu zbiegła się z usterką linii telefonicznej, ale ta po interwencji ludzików z tepsy już działą a telefon nie. Proszę o fachową pomoc. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam Radek
P.S.
Zapomniałem dodać że słuchawka jest raczej sprawna.
P.S.
Zapomniałem dodać że słuchawka jest raczej sprawna.