Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Konserwator Urządzeń Dźwigowych
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gasnący Peugeot 206 1,4 Benzyna

11 Maj 2010 09:23 3031 4
  • Poziom 2  
    Witam
    Mam problem z moim Peugeotem 206 1,4 benzyna z 2004 r silnik 8V, otóż podczas jazdy potrafi zgasnąć, przy czym ma to jakiś związek z temperaturą, gdy postoi na słońcu i nagrzeje się nie chce odpalić w ogóle, czasem gaśnie podczas jazdy, ale jak już trochę pojeździ zawsze odpali z zimnego silnika. Po zgaśnięciu silnika nie działa też dmuchawa powietrza, pompa paliwa i brak napięcia na komputerze. Wyczerpałem już możliwości, samochód był w ASO Lublin, u mojego mechanika w Puławach, teraz przegląda go elektromechanik również w Puławach. Komputer nie wykrywa usterki. Przekopałem forum 206 i elektrodę, jest wiele wątków, które kończą się niczym lub nie pasują do mojego autka. Będę wdzięczny za każdą pomoc, a może znacie kogoś kto jest w stanie naprawić tego typu usterkę w granicach województwa Lubelskiego, najlepiej oczywićie jak najbliżej Puław. Pozdrawiam.
  • Konserwator Urządzeń Dźwigowych
  • Poziom 9  
    Kolego ogarnoles ten problem bo teraz mnie takie cos dopadlo, wymienilem cewke, ale puki jest gorac na dworze niema iskry w samochodzie.
  • Konserwator Urządzeń Dźwigowych
  • Poziom 2  
    Uszkodzony był komputer, po wymianie pyziak jeździł bez większych problemów kilka lat. Obecnie już u kogoś innego.
  • Poziom 9  
    Po wymianie komptera musiales cos konfigurowac, czy zmieniac w ustawieniach?
    Komputer mmasz na mysli ten za prawym reflektorem?
  • Poziom 2  
    Sam nie robiłem nie znam się na tym i nie pamiętam gdzie jest, spróbuj go poruszyć lub lekko podgrzać lampą. Gość który to robił powiedział, że jak go dotknął to samochód zgasł.

Dodano po 1 [minuty]:

https://www.youtube.com/watch?v=sdT3RZ11sEM tu jest jakiś filmik