Witam.
Mam mały problem z komputerem klienta, a mianowicie po zainstalowaniu Windowsa 7 64bit przy zgrywaniu filmu z kamery na dysk (zgrywam programem Windows movie maker lub Pinacle studio) obraz wygląda tak jak na załączonym obrazku.
Kamera podłączona jest przez FireWire. W środku są jakieś karty które były dołączone do programu EDIUS i właśnie do portu FireWire na jednej z tych kart podłączana jest kamera.
Wszystkie urządzenia w komputerze są zainstalowane. System działa bez problemu.
Co może być tego przyczyną?
Jestem zielony w tematach związanych z kamerami, zgrywaniem filmów itp, więc pytajcie co jeszcze mam napisać żeby rozjaśnić sytuację.
Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie.
Mam mały problem z komputerem klienta, a mianowicie po zainstalowaniu Windowsa 7 64bit przy zgrywaniu filmu z kamery na dysk (zgrywam programem Windows movie maker lub Pinacle studio) obraz wygląda tak jak na załączonym obrazku.
Kamera podłączona jest przez FireWire. W środku są jakieś karty które były dołączone do programu EDIUS i właśnie do portu FireWire na jednej z tych kart podłączana jest kamera.
Wszystkie urządzenia w komputerze są zainstalowane. System działa bez problemu.
Co może być tego przyczyną?
Jestem zielony w tematach związanych z kamerami, zgrywaniem filmów itp, więc pytajcie co jeszcze mam napisać żeby rozjaśnić sytuację.
Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie.