Witam, postanowiłem poradzić się na forum – odnośnie problemu, z którym nie potrafię sobie poradzić… Nie wiem dlaczego, ale nie mogę otworzyć w MeGUI plików video .mov (MJPEG). Próbowałem przeinstalowywać kodeki, MeGUI, a nawet cały system. Bez skutku. Ciągle pojawia mi się (…mediagraph wan’t talk to me…) – dokładnie nie pamiętam. Co może być tego przyczyną?
Jednocześnie chciałbym zapytać, jakiego mogę użyć bezstratnego kodeka, do zapisu filmu przed jego ostatecznym kodowaniem w MeGUI, aby nie miał ograniczenia wielkości do 2GB (około 2 minuty), jak to ma miejsce w AVI (np. Sony YUV Codec)?
Jednocześnie chciałbym zapytać, jakiego mogę użyć bezstratnego kodeka, do zapisu filmu przed jego ostatecznym kodowaniem w MeGUI, aby nie miał ograniczenia wielkości do 2GB (około 2 minuty), jak to ma miejsce w AVI (np. Sony YUV Codec)?