Witam
mam problem z odtworzeniem pliku wideo- nagranie z rejestratora Xblitz Go. Zapis pliku w formacie .mov H.264. Próbowałem już chyba wszystko i nic nie daje efektu. Filmik który ma 10 minut w MPC czy WMP ma prawie 5h?!?!
mam problem z odtworzeniem pliku wideo- nagranie z rejestratora Xblitz Go. Zapis pliku w formacie .mov H.264. Próbowałem już chyba wszystko i nic nie daje efektu. Filmik który ma 10 minut w MPC czy WMP ma prawie 5h?!?!