Witam od pewnego czasu mam problem z oglądaniem filmów w blu-ray, laptop ma zainstalowany od nowego QuickPlay i powiem ze wcześniej filmy działały teraz jak chcę włączyć to wyskakuje komunikat ze jest dostępna aktualizacja i czy chce ją pobrać, klikam na tak i nic się nie dzieje.
Za wszelkie informacje wielkie dzięki.
Za wszelkie informacje wielkie dzięki.