Witam,
Mam problem z mikrofonem i to nie pierwszy raz... zrobiłem formata zainstalowałem wszystkie sterowniki, mikrofon był podłączony cały czas lecz gdy chcę coś nagrać (np w rejestratorze dźwięku) to nic nie nagrywa głosu, w głośności głównej wybrałem na Realtek HD Audio Input, lecz w zakładka z głośnością mikrofonu jest zablokowana. W menadżerze Realtek Wejście/Wyjście audio wykrywa mi, że mikrofon jest podłączony, wcześniej też miałem takie problemy ale jakoś radziłem - teraz w ogóle. Pomocy trzeba mi szybko to, dodaję screeny:
Mam problem z mikrofonem i to nie pierwszy raz... zrobiłem formata zainstalowałem wszystkie sterowniki, mikrofon był podłączony cały czas lecz gdy chcę coś nagrać (np w rejestratorze dźwięku) to nic nie nagrywa głosu, w głośności głównej wybrałem na Realtek HD Audio Input, lecz w zakładka z głośnością mikrofonu jest zablokowana. W menadżerze Realtek Wejście/Wyjście audio wykrywa mi, że mikrofon jest podłączony, wcześniej też miałem takie problemy ale jakoś radziłem - teraz w ogóle. Pomocy trzeba mi szybko to, dodaję screeny: