witam chcialbym zrobic satelity na alphardzie em 1002 25cm i do tego gdwt 9/70/1 rozmawialem juz z irkiem ale pozostalo troszke niewiadomych a czas mnie goni
nigdy nierobilem glosnikow estradowych raczej tylko do kina a kryteria dobierania obudowy raczej sa inne wiec pytam. czy obudowa ok25-30lbr o srednicy7cm dlugosc raczej dobire na sluch wystarczy chialbym zeby grala raczej wysoko zebym mial zapas mocy tak od 50-60hz kolejne pytanie to czy bede musial tlumic wysokiego calosc bedzie bez zwrotki jedynie kondesatory
dwie mozliwosci
pierwsza to bip. 2,2uf 160v +1-4,7oma 5W wszystko w szereg
droga nie wiem co to jest za kondestaror ale kiedys sprzedal mi facet do piezo c 105 10u K 160v +ten rezystor
czy wszystko co podalem bedzie ladnie chodzi prosze o uwagi
dwie mozliwosci
pierwsza to bip. 2,2uf 160v +1-4,7oma 5W wszystko w szereg
droga nie wiem co to jest za kondestaror ale kiedys sprzedal mi facet do piezo c 105 10u K 160v +ten rezystor
czy wszystko co podalem bedzie ladnie chodzi prosze o uwagi