WITAM
Telewizor pracuje różnie raz godzinę czsem tydzień
i pali się BU1508 -dodatkowy objaw to pisk na ekranie cienkie linie
(całkowity brak synchronizacji) obraz troszkę węższy w tym momencie
siada BU1508AX
WYMIENIŁEM
DŁAWIK 5420 -15MIKRO
TRANSOPTOR 7420
BC368-7421
BC847C
ZENER 6,8 NA 7,5V
może trafo ?????
PROSZĘ O POMOC
Telewizor pracuje różnie raz godzinę czsem tydzień
i pali się BU1508 -dodatkowy objaw to pisk na ekranie cienkie linie
(całkowity brak synchronizacji) obraz troszkę węższy w tym momencie
siada BU1508AX
WYMIENIŁEM
DŁAWIK 5420 -15MIKRO
TRANSOPTOR 7420
BC368-7421
BC847C
ZENER 6,8 NA 7,5V
może trafo ?????
PROSZĘ O POMOC