witam, chciał bym zablokować dostęp do internetu osobom korzystającym z mojej sieci. Mój komp podłączony jest przez WiFi, reszta podłącza się do starych gniazdek LANowskich. Interesuje mnie rozwiązanie softwarowe ponieważ router jest w miejscu ogólnie dostępnym i zwykłe wypięcie kabla nie wiele da, ponieważ zostanie zaraz wpięty z powrotem. Ewentualnie jak założyć jakieś hasło dostępu do neta zeby się pojawiało do wpisania przy autoryzowanej probie połączenia??
Pozdrawiam
Marcin
Pozdrawiam
Marcin