Witam. Lodówka (model w temacie) przestała chłodzić a na wyświetlaczu wyskoczył błąd o kodzie E2. Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak się do tego zabrać i z czego ten błąd wynika?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam