logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wyłącznik gwiazda-trójkąt ŁUK-40 podłączenie silnia

kmajewski 21 Cze 2010 21:12 1074 3
REKLAMA
  • #1 8215715
    kmajewski
    Poziom 10  
    Posty: 56
    Ocena: 7
    Witam!!!
    Proszę o pomoc w podłączeniu silnika do wyłącznika gwiazda-trójkąt ŁUK 40.Oznaczenia na silniku U,V,W oraz Z,X,Y przejścia między U-X,V-Y oraz W-Z.Oznaczenia na wyłączniku L1,L2,L3 oraz U1,V1,W1 U2,V2,W2.Proszę o pomoc co z czym połączyć,wiem tylko że L1,L2,L3 to zasilanie wyłącznika ale co dalej?
  • REKLAMA
  • #2 8215751
    marian_em
    Poziom 26  
    Posty: 845
    Pomógł: 60
    Ocena: 182
    U1 V1 i W1 do jednego rzędu "śrubek" na silniku a zaciski z dwójkami do drugiego
  • REKLAMA
  • #3 8215937
    kmajewski
    Poziom 10  
    Posty: 56
    Ocena: 7
    Witam!!!
    To znaczy ,że U1,V1 i W1 z wyłącznika z U,V,W silnika oraz U2,V2,W2 z wyłącznika z X,Y,Z czy Z,X,Y.Proszę o rysunek jeśli to możliwe.
  • #4 8215947
    Akrzy74
    Spoczywaj w Pokoju
    Posty: 7910
    Pomógł: 363
    Ocena: 1502
    Proszę najpierw skorzystać z wyszukiwarki ("Szukaj" - u góry strony), następnie opisać efekty podjętych czynności.

    Regulamin p. 14, 16 -> Kosz.
REKLAMA