Witam!!!
Proszę o pomoc w podłączeniu silnika do wyłącznika gwiazda-trójkąt ŁUK 40.Oznaczenia na silniku U,V,W oraz Z,X,Y przejścia między U-X,V-Y oraz W-Z.Oznaczenia na wyłączniku L1,L2,L3 oraz U1,V1,W1 U2,V2,W2.Proszę o pomoc co z czym połączyć,wiem tylko że L1,L2,L3 to zasilanie wyłącznika ale co dalej?
Proszę o pomoc w podłączeniu silnika do wyłącznika gwiazda-trójkąt ŁUK 40.Oznaczenia na silniku U,V,W oraz Z,X,Y przejścia między U-X,V-Y oraz W-Z.Oznaczenia na wyłączniku L1,L2,L3 oraz U1,V1,W1 U2,V2,W2.Proszę o pomoc co z czym połączyć,wiem tylko że L1,L2,L3 to zasilanie wyłącznika ale co dalej?