Mam pytanie, które już na pewno się tu pojawiało a mianowicie chodzi o chłodziarko zamrażalkę Beko csa24002. Od kilku dni się nie wyłącza ciągle mrozi. Drzwi od zamrażalki są cieple. I co z nią może być nie tak?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamzhudomel napisał:Bardzo przesadził - napełnienie czynnikiem chłodniczym poniżej 300 zł.