Witam,
kupiłem takowy samochodzik wczoraj i mam pytanie: czy jest możliwe i w jaki sposób zmienić język komunikatów komputera na inny niż niemiecki.
Nie znam tego autka, i co za tym idzie nie wiem czy to jest wogole możliwe, ale z punktu widzenia elektronika pewnie jest to możliwe.
tak więc jeśli ktoś by mi podpowiedział jak to zrobić, byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam.
PS. silnik 2.0 16v automat...
jeśli takowe informacje były by potrzene.
ewentualne nowinki techniczne w tym samochodzie mile widziane
kupiłem takowy samochodzik wczoraj i mam pytanie: czy jest możliwe i w jaki sposób zmienić język komunikatów komputera na inny niż niemiecki.
Nie znam tego autka, i co za tym idzie nie wiem czy to jest wogole możliwe, ale z punktu widzenia elektronika pewnie jest to możliwe.
tak więc jeśli ktoś by mi podpowiedział jak to zrobić, byłbym wdzięczny.
Pozdrawiam.
PS. silnik 2.0 16v automat...
jeśli takowe informacje były by potrzene.
ewentualne nowinki techniczne w tym samochodzie mile widziane