Witam,
Posiadam kuchenkę indukcyjną Firmy CASO, COMFORT 3200.
Kuchenka służyła bardzo dobrze, jednak pewnego dnia coś wykipiało i dostała się odrobina wody do środka, po chwili wystrzelił prawdopodobnie jakiś element zabezpieczający.
Po rozkręceniu widać spalony element, przypuszczam że jest to jakiś bezpiecznik czy coś w tym stylu. Jednak płytka jest okopcona po wierzchu i nie widać oznaczenia tego elementu. Jeździłem z tym układem po serwisach lecz w żadnym, żaden pan nie raczył ani wziąść tego układu do ręki i popatrzeć co to może być.
Jestem początkującym elektronikiem ale domyślam się ze to jest jakieś zabezpieczenie, i prosiłbym o pomoc w doborze jakiegoś elementu który by pełnił funkcję jak przed.
Dołączam zdjęcia układu. Na zdjęciach oznaczone strzałką jest miejsce w którym znajdował się element.
Posiadam również zdjęcie spalonego elementu jednak niestety nie da się nic z niego rozczytać.
Pozdrawiam i proszę o pomoc.
Posiadam kuchenkę indukcyjną Firmy CASO, COMFORT 3200.
Kuchenka służyła bardzo dobrze, jednak pewnego dnia coś wykipiało i dostała się odrobina wody do środka, po chwili wystrzelił prawdopodobnie jakiś element zabezpieczający.
Po rozkręceniu widać spalony element, przypuszczam że jest to jakiś bezpiecznik czy coś w tym stylu. Jednak płytka jest okopcona po wierzchu i nie widać oznaczenia tego elementu. Jeździłem z tym układem po serwisach lecz w żadnym, żaden pan nie raczył ani wziąść tego układu do ręki i popatrzeć co to może być.
Jestem początkującym elektronikiem ale domyślam się ze to jest jakieś zabezpieczenie, i prosiłbym o pomoc w doborze jakiegoś elementu który by pełnił funkcję jak przed.
Dołączam zdjęcia układu. Na zdjęciach oznaczone strzałką jest miejsce w którym znajdował się element.
Posiadam również zdjęcie spalonego elementu jednak niestety nie da się nic z niego rozczytać.
Pozdrawiam i proszę o pomoc.