Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opinie o serwisach telefonów komórkowych

17 Sie 2010 20:36 2212 5
  • #1 17 Sie 2010 20:36
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #2 17 Sie 2010 23:09
    OlekMTG
    Poziom 34  

Kup sobie jakąs chińską jednorazówke, jak się popsuje to kupisz następna i niebędziesz miał problemów z serwisami...

0
  • #3 17 Sie 2010 23:52
    habrozaurus
    Warunkowo odblokowany

Moim zdaniem zależy to od szczęścia. Zależy gdzie trafisz. Szczerze mówiąc nie wiem co tutaj zmieni marka telefonu. Pewnie zawsze się znajdzie ktoś, kogo serwis oleje, a marka telefonu nic tutaj nie zmienia.
    Nie zapomnij, że jedna firma może mieć autoryzację na kilka marek, i okaże się, że np. kupując motorole w razie problemów znowu spotkasz się z takim czy innym serwisem :P

0
  • #4 18 Sie 2010 08:00
    sPeRaCz.PL
    Poziom 42  

Niestety przedmówca ma rację...jest jak jest. Na szczęście z rynku odpadł RR Serwis [dyżurni partacze]

0
  • #5 18 Sie 2010 08:57
    janosik99
    Poziom 18  

Autoryzowanych serwisów jest w Polsce w zasadzie tylko kilka więc dużego wyboru nie masz. Reszta to punkty serwisowe, które w większości przypadków i tak odsyłają telefon do serwisu głównego. Jak jeszcze kupisz SonyEricssona i oddasz go do Regenersis to za chwilę nie będziesz miał już do wyboru ani telefonów ani serwisów

0
  • #6 18 Sie 2010 14:10
    margi85
    Poziom 16  

Miałem przygody z moim k550i, (jak jeszcze był na gwarancji)
    - raz się zepsuł chyba soft - częsty problem - problem z wejściem w gry i aplikacje - naprawili
    - potem przestały działać klawisze - naprawili, ale przy okazji zapomnieli podłączyć przyciski głośności, na chama trzeba było wciskać (sic!)
    - po kilku miesiącach mnie do zaczęło denerwować, oddałem 3 raz - naprawili porządnie - przy okazji zmienili klawiaturę

0