Witam wszystkich:) Mam takie pytanie, czy jak kupilem laptopa i mial orginalnego windowsa Viste , to czy jak przeinstaluje go na xp to czy strace gwarancje??
Pamiętaj o kilku rzeczach:
1. zrobić recovery na DVD, jeśli jeszcze nie masz.
2. nikt z supportu nie będzie ci pomagał w problemach typu: przerobiłem na XP i coś mi nie działa...
3. pierwsze co najprawdopodobniej zrobi serwis, jeśli będziesz musiał wysłać go do naprawy (mniej trywialnej niż np, zepsuty inverter), to przywrócenie stanu fabrycznego HDD.
Tylko wlasnie nie mam tego hdd recorwery bo mialem to na d a zrobilem formata i nie pomyslalem o tym zeby nagrac jakos mi to wyszlo z glowy ze na d to mam ;/ a czytalem gdzies ze to jest gdzies na tej ukrytej partycji wiecie cos o tym??