Witam
Aparat jest w idealnym stanie nie posiada zadnych zarysowan. Wyswietlacz LCD dziala. Problem jest taki ze w momencie wlaczenia aparatu na wyswietlaczu wyskakuje komunikat System Error (Zoom). Nie moge wejsc w zadne opcje aparatu.
Aparat jest w idealnym stanie nie posiada zadnych zarysowan. Wyswietlacz LCD dziala. Problem jest taki ze w momencie wlaczenia aparatu na wyswietlaczu wyskakuje komunikat System Error (Zoom). Nie moge wejsc w zadne opcje aparatu.