Witam. Posiadam tuner firmy Sony typu ST-333L. Problem polega na tym że, tuner całkowicie milknie po kilku minutach od włączenia. Czasem działa troszkę dłużej. Jako początkujący elektronik stwierdziłem że, przyczyną mogą być wyschnięte kondensatory elektrolityczne w zasilaczu. Niestety nawet po ich wymianie problem istnieje nadal. Proszę o waszą opinię i pomoc.