Witam.
Moje zapytanie dotyczy downgrade'u oprogramowania w nokii 6303i classic. Czy istnieje taka możliwość, żeby w tym telefonie zainstalować oprogramowanie na przykład V07.30 (RM-217), które w tej chwili mam w nokii 6300?
W 6303iclassic w tej chwili tkwi v07.10 (RM-638)
Moje zapytanie dotyczy downgrade'u oprogramowania w nokii 6303i classic. Czy istnieje taka możliwość, żeby w tym telefonie zainstalować oprogramowanie na przykład V07.30 (RM-217), które w tej chwili mam w nokii 6300?
W 6303iclassic w tej chwili tkwi v07.10 (RM-638)