Posiadam w naprawie TV watson 7040 . Po wlaczeniu do sieci przetwornica dziala swieci sie czerwona dioda , nastepnie po przycisnieciu P+ slychac tylko ciche pyk i uszkadza sie BU 508 . Przy wyciagnietym BU napiecie na koteltorze jest 140 V. Wymienilem L602 (1mH z triluxa) , 430n/250V , L604 (16mH z grundiga) , C621 1uF/100V , byl uszkodzony tez Q603 wstawilem BUK 444 i R629 2R7 . Na kondensatorze 430n byl tez luz . Po wstawieniu wyzej wymienionych elementow dalej pali BU . Jaka moze byc jeszcze tego przyczyna ??????
Z gory dziekuje
Z gory dziekuje