Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Programowanie pilota Beninca Cupido do siłownika Beninca KTE

05 Paź 2010 22:21 6946 3
  • Poziom 8  
    Witam!

Kopałem ale nie znalazłem nigdzie info jak zaprogramować pilot firmy Beninca, model Cupido (2 przyciski sterujące, 433,92 MHz). Napęd do uchylnej bramy pochodzi od tego samego producenta. Sprzęt wyprodukowany w 2004 roku, model KTE (nie mylić z KEN, który chyba jest jego następcą ale mogę się mylić). Do tego mam dwa piloty, z których jeden ma zaprogramowane obydwa przyciski na tę samą funkcję zaś w drugim pilociku aktywny jest tylko jeden przycisk, a drugi chciałbym podpiąć pod tę samą funkcję (otwieranie/zamykanie bramy).

Szukałem przycisku w napędzie w stylu P, PRG, itp. ale nie zauważyłem niczego podobnego. Jest tylko mała kosteczka z trzema polami i wydaje mi się, że trzeba by zewrzeć któreś styki w celu uruchomienia trybu programowania. Piloty posiadają dodatkowy przycisk na rewersie płytki (można wcisnąć spinaczem biurowym).

Udało mi się pstryknąć komórką dwa zdjęcia (niestety kiepskiej jakości), które może naprowadzą Was na jakiś pomysł.

Programowanie pilota Beninca Cupido do siłownika Beninca KTE Programowanie pilota Beninca Cupido do siłownika Beninca KTE
  • Poziom 10  
    mam podobny problem ale tutaj jak ktos ma malo postów napisanych to ci nikt nie pomoze
  • Poziom 10  
    witam udalo sie znalezc jakas instrukcje ? do tego sterownika ?
  • Poziom 8  
    Tak, znalazłem. Tydzień temu miałem to usunąć z dysku :)
    Z tego co pamiętam to na głównej płycie napędu po prostu nie zauważyłem mikroswitcha, który był rzeczywiście malutki.