logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Łucznik 723 - jak zdjąć część z wału odpowiedzialną za ścieg?

santacruz 07 Paź 2010 17:12 6006 6
REKLAMA
  • #1 8593881
    santacruz
    Poziom 10  
    Posty: 7
    Ocena: 1
    Jak w temacie jestem współużytkownikiem Łucznika 723

    pech albo wiek chciał, że pękło koło na wale odpowiedzialne za szerokość ściegu

    coś takiego
    http://www.rexel.com.pl/activeshop24/Produkty/1873_43007216.html

    w teorii wiem jak wyjąć wał ale mam maly problem z usunieciem części oznaczonej na zdjęciu
    Łucznik 723 - jak zdjąć część z wału odpowiedzialną za ścieg?

    Jak macie chwile to piszcie jak to zdjąć i ew jakieś dalsze podpowiedzi

    dzięki
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 8596817
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #3 8597027
    santacruz
    Poziom 10  
    Posty: 7
    Ocena: 1
    dam znać jak poszło

    dzięki za odzew :)
  • #4 8597031
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #5 8599450
    santacruz
    Poziom 10  
    Posty: 7
    Ocena: 1
    cześć

    relacje z pola walki

    cześć ze zdjęcia (mechanizm ściegu zygzakowego) usunięty
    dzięki lucznik_834

    teraz wygląda to tak
    Łucznik 723 - jak zdjąć część z wału odpowiedzialną za ścieg?

    teraz mam kolejną zagadkę

    Jak wyjąć wał ??

    wydaje mi się, że trzeba wymontować tuleję z przodu maszyny


    Łucznik 723 - jak zdjąć część z wału odpowiedzialną za ścieg?

    Czy ona jakoś łatwo ma wyjść (śrubkę mocującą do obudowy wykręciłem) czy trzeba jakiegoś "ciężkiego sprzętu " 8-)

    Zdania rozpoczynamy wielką literą, a kończymy?
    Proszę to poprawić.
    Wpis moderacyjny dotyczy wszystkich piszących w temacie!
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    [_P_]
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #6 8626954
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • #7 8638259
    santacruz
    Poziom 10  
    Posty: 7
    Ocena: 1
    Tuleja już wybita.

    W następnym tygodniu pokażę zdjęcia.

    TNX 4HLP

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik Łucznik 723 zgłosił problem z pęknięciem koła na wale odpowiedzialnym za szerokość ściegu. W odpowiedzi na pytanie, zasugerowano demontaż silnika, aby uzyskać dostęp do mechanizmu. Po usunięciu mechanizmu ściegu zygzakowego, użytkownik zadał kolejne pytanie dotyczące wyjęcia wału, sugerując, że konieczne może być wymontowanie tulei z przodu maszyny. Ostatecznie, potwierdzono, że tuleję można wybić młotkiem. Użytkownik z powodzeniem usunął tuleję i zapowiedział zamieszczenie zdjęć postępu prac.
REKLAMA