witam
problem mam w tym ,że nie pamięta zaprogramowanych stacji
i w ytybie automatycznego strojenia przelatują stacje i nie programuje się , i jeszcze jedno po wymianie pamięci , po włączeniu odbiornika mam wyciszony głos czyli żle ustawiony poziom normalizacji może ktoś wie jakie ustawienia serwisowe są (o ile są) w tym TV pamięć podmieniona 2402 ARCZ sprawdzone procek PCA84C640P/037 wszystkie funkcje z klawiatury ma
problem mam w tym ,że nie pamięta zaprogramowanych stacji
i w ytybie automatycznego strojenia przelatują stacje i nie programuje się , i jeszcze jedno po wymianie pamięci , po włączeniu odbiornika mam wyciszony głos czyli żle ustawiony poziom normalizacji może ktoś wie jakie ustawienia serwisowe są (o ile są) w tym TV pamięć podmieniona 2402 ARCZ sprawdzone procek PCA84C640P/037 wszystkie funkcje z klawiatury ma