Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW e36 1,8 94r. Witam szukam schematu ABS

13 Paź 2010 23:23 5733 3
  • Poziom 2  
    Siemanko chłopaki mam pytanko , chodzi o ABS mam z nim problem bo nie działa kontrola świeci. Rok temu kupiłem bmw coupe 1,6l rozbitą auto stało rok . Dwa miesiące temu wyjechałem nią i od początku świeci ABS . Kolega podłanczał mi sie pod komputer i okazało sie że wogóle go nie widzi ( tego ABSu) wymieniłem przekazniki ,komputer za schowkiem i dalej to samo czy ktoś coś wie co jeszcze morze być, . PO prostu do pompy nie dochodzi żaden prąd. . Bezpieczniki o`k zasilane prądem przekażniki też . Dodam że rzednie czujniki były rozłanczane.
  • Poziom 15  
    Sprawdz czujniki w kolach na poczatek omomierzem ma wartosc ma byc od 650-1800 omow mozesz rownierz zmierzycz czy jest napiecie okolo 0,25Volta na czujniku, ale w momecie pomiaru kolo ma sie obracac jakies 60 obrotow na minute.
    Mam schemat tylko gdzie go wyslac?
  • Poziom 2  
    Dzięki sprawdzę to . a maż jakiś schemat jag byś mógł go wysłac na marcin2114(malpa)onet.eu. dzięki
  • Poziom 15  
    BMW e36 1,8 94r. Witam szukam schematu ABS BMW e36 1,8 94r. Witam szukam schematu ABS BMW e36 1,8 94r. Witam szukam schematu ABS

H29 lampka kontrolna
    31 bateria -
    30 bateria +
    S13 czujnik polozenia pedalu hamulca
    B166 czujnik pealu hamulca (podrozy/wychylenia)
    X1 (DLC) gniazdo diagnostyczne
    A16 (ECU) komputer
    F bezpieczniki
    Y22 modulator hydrauliczny
    15 wlacznik zaplonu - gdy wlaczony
    M61 modulator pompy
    K100 przekaznik pompy
    B168 czujnik silnika pompy
    K38 przekaznik systemowy
    B19 czujnik w kole lewy przod
    B20 czujnik w kole lewy tyl
    B21 czujnik w kole prawy przod
    B22 czujnik w kole prawy tyl
    15 czujnik predkosci kol (w piascie)

Polacz te dwa rysunki.
    Gdybys mial problem z kolorami to napisz...