Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

potrzebna instrukcja do peugeot partner D 1998 r

17 Paź 2010 18:00 4462 4
  • Poziom 8  
    witam potrzebuje pilnie instrukcji jak w temacie a w szczególności deski rozdzielczej opis kontrolek widziałem opis z partnera 2000 r ale tam nie ma niektórych kontrolek co w moim partnerze
  • Poziom 14  
    Proszę : http://public.servicebox.peugeot.com/ tam w górnym okienku wybieramy następnie język polski i przechodzimy do instrukcji jako klienci indywidualni bez żadnego logowania tylko , klikamy to okienko przejdż do instrukcji. I potem pojawia sie strona z modelami, w formie obrazków , to szukamy sobie naszego , w odpowiedniej konfiguracji, i z rocznika, i po kolei na boku wyskakuje orginalna książka serwisowa w pdf. i sobie można zapisać lub odrazu wydrukowac Very Happy
  • Poziom 8  
    zaglądałem na tą stronkę ale tam najstarszy model to 2001 rok a ja posiadam 1998 rok i tam tej kontrolki nie ma co mi przed i kilka sekund po uruchomieniu silnika mruga,jest żółta kranik z kropelką, chciałem się dowiedzieć od czego ona jest
  • Poziom 27  
    uzupelnij plyn chlodzacy
  • Poziom 8  
    z tego co widziałem na tym forum w instrukcjach od płynu kontrolka znajduje się po lewej stronie kontrolki od ładowania i jest czerwona