Witam,
Podlaczylem do wzmacniacz komputeer( z karty dzwiekowej), radyjko (przez wyjscie sluchawkowe) oraz tv przez euro i wlasnis tu jest problem.
Zrobilem sam kabel EURo gdzie wyprowadzilem przewod do wzmacniacza tzn AUDIO R i L OUT oraz masa. Niby wszystko jest OK ale jak euro jest w wlozone to przy przelaczeniu na kompach jest lekkie buczenie. Nie wiem skad to sie bierze i tak samo odwrotnie jak tv leci i komp jest wl. to buczy jak wyjme jacka z karty sieciowej to cisza
Probowalem na innym tv i jest to samo.
Podlaczylem do wzmacniacz komputeer( z karty dzwiekowej), radyjko (przez wyjscie sluchawkowe) oraz tv przez euro i wlasnis tu jest problem.
Zrobilem sam kabel EURo gdzie wyprowadzilem przewod do wzmacniacza tzn AUDIO R i L OUT oraz masa. Niby wszystko jest OK ale jak euro jest w wlozone to przy przelaczeniu na kompach jest lekkie buczenie. Nie wiem skad to sie bierze i tak samo odwrotnie jak tv leci i komp jest wl. to buczy jak wyjme jacka z karty sieciowej to cisza
Probowalem na innym tv i jest to samo.