Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy opłaca się kupować LCD czy czekać,aż LED i 3D stanieją?

30 Paź 2010 16:03 2853 6
 • Poziom 9  
  Jak w temacie, zastanawiam się nad tym. Chcę zmienić LG CRT na LCD Philipsa.
  Korzystająć z okazji, co myślicie o tym LCD?
  Philips LCD seria 5000

  Pozdrawiam i z góry dzięki...
 • Poziom 10  
  Miałem już dwa telewizory marki philips i obydwa wysiadły po dwóch latach.Więc ja bym na twoim miejscu nie napalał się na tą markę.Można by kupić LCD.LED jest droższy, a obraz i tak taki sam,chodzi w nim tylko o to żeby zmniejszyć zużycie prądu ale przy cenach tych telewizorów na dzień dzisiejszy to się nie kalkuluje.
 • Poziom 2  
  kolego wyżej ja mam i miałem łącznie 5 telewizorów philipsa i żaden nie padł nawet po 5 latach. więc pisanie o tym to chyba zbędne bo to nic nie wnosi...
 • Poziom 20  
  Dokładnie. Pisanie w stylu miałem ale się zepsuł to Ty też nie kupuj to zbędna gadka. Bo stu innych miało i się nie zepsuło :)
  Co do Philipsa serii 5000 sprawa jest innego typu. To dość cieniutka seria. Mała skala nastawów obrazu, jasne tła OK ale na ciemniejszych totalna kicha, pod względem konkurencji z tej samej półki i przedziału cenowego też nie jest słodko. Samsungi i Soniaki dysponują o większą ilością różnorakich wejść.
 • Poziom 14  
  Ja jestem jak najbardziej za technologią 3D, trzeci wymiar w domu to na pewno super alternatywa. Poza tym sprzęt nie jest aż tak strasznie drogi jak się wydaje. Plusem jest też to, że w telewizorach tych jest możliwość zamiany obrazu 2D na 3D i odwrotnie.
 • Poziom 20  
  chyba pseudo zamiany.
  Jak coś nie zostało nakręcone w technologii 3D to takie nie będzie.