Wiatm. Jestem posiadaczen drukarki laserowej HP LaserJet IIIp i mam drobny problem. Drukarka zgłasza się przy starcie poprawnie, robi "self test" podgrzewa wałek. Ale gdy dostaje żądanie wydruku z komputera to wyświetla "52 error". Bez książki kodów sobie nie poradzę a jako szczyt ambicji wziołem sobie własnoręczną naprawę tego sprzętu
. Jeśli jest ktoś kto by wiedział jak mi pomóc to bardzo proszę o kontakt.
Dzięki.
Dzięki.